Дар`я Легеза

Дар`я Легеза

Спеціалізація:

агроінженерія


Доктор економічних наук, економіка та управління підприємствами, ННЦ «Інститут аграрної економіки» Української академії аграрних наук. Кандидат економічних наук, економіка сільського господарства і АПК, ННЦ «Інститут аграрної економіки» Української академії аграрних наук. Спеціаліст з економіки підприємств, Таврійська державна агротехнічна академія.
Понад 20 років викладацької діяльності в університеті, значний досвід керівництва колективом кафедри, науковою тематикою, магістерськими та дисертаційними дослідженнями, роботи в Спеціалізованих вчених радах із захисту дисертацій, є зам ,Головою секції «Технічне і технологічне оновлення та розвиток агропромислового комплексу; органічне виробництво і продовольча безпека» конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених МОН України, є членом ГО «Об’єднання маркетологів України».
Автор та со-автор 124 науково-методичних публікацій, 2 монографій, 4 навчальних посібників, понад 75 статей та тезисів за тематикою наукових досліджень, 7 авторських свідоцтва на наукові твори, звіти про наукову діяльність.