Ольга Демченкова

Ольга Демченкова

Спеціалізація:

розвиток малого і середнього підприємництва в громадах, посилення конкурентоспроможності бізнесу


Магістр державного управління.
Є залученим експертом для розроблення та імплементації Програми підтримки МСП Запорізької області, Програм посилення конкурентоспроможності МСП Вінниці, Полтави, Бердянська, Миргорода, Хмільника, Яремче, Долини, Програм просування продукції на зовнішні ринки Мелітополя, Жмеринки, Кременчука, Горішніх Плавнів.
Розробляла бізнес-профілі м. Вінниці, Полтави, Бердянська, Миргорода, Хмільника, Яремче, Долини.
Співпрацює з об’єднаними територіальними громадами в контексті стратегічного планування, а саме брала участь у зборі й узагальненні інформації щодо ресурсів ОТГ Київської і Чернігівської областей, формуванні стратегічних напрямів, планів заходів з реалізації Стратегій.
Має значний досвід проведення тренінгів, опитувань (онлайн, офлайн), фокус-групових досліджень, світових кафе, хакатонів, опрацювання великих масивів статистичної інформації.
Працювала в органах місцевого самоврядування, протягом 5 років займалася утворенням і розвитком центру з надання дозволів для підприємництва у м. Чернігові.
Співпрацює з проектом міжнародної технічної допомоги «ПРОМІС», який реалізується в Україні Федерацією канадських муніципалітетів.